JUTĪGA ĀDA ZIEMAS SEZONĀ

JUTĪGA ĀDA ZIEMAS SEZONĀ

JUTĪGA ĀDA ZIEMAS SEZONĀ

Jūtīga āda nav ģenētisks mantojums bet gan mainīgs stāvoklis. Līdzīgi slimībai, ādas jutība var izpausties nedaudz vai ļoti stipri, un palielināties atkarībā no ārējiem faktoriem, piemēram, dēļ ziemas sezonas. Tie var būt nenozīmīgie simptomi, kas parādās laiku pa laikam: velkoša sajūta vai apsārtums pēc mazgāšanās vai arī durstoša sajūta, periodiska atbildes reakcija uz agresīvu iedarbību, tostarp mazgāšanos.

Ziemā visu pastiprina temperatūras svārstības. Cilvēki ar jutīgu ādu, ziemā, kad temperatūras stabiņš noslīd zem nulles, parādās nokrišņi un stiprāk pūš brāzmains vējš, izjūt pastiprinātu diskomfortu - savelkošu sajūtu, apsārtumu, niezi.  Ārā ir auksts, bet, ieejot telpās, notiek krasa temperatūras maiņa. Visi šie faktori negatīvi iespaido ādu. Tāpēc ziemā cilvēkiem jūtīgas ādas pazīmes pastiprinās un to ir daudz vairāk. Ziemas laikā daudz cilvēku sūdzas arī uz sejas apsārtumu. Ja apsārtums ir saistīts nevis ar paplašinātiem asinsvadiem, bet gan ir jutīgas ādas reakcija, tad piemeklējot sev atbilstošus līdzekļus ādas barošanai un kopšanai mājās, viss pāriet un var mierīgi sagaidīt pavasari.

 

JUTĪGAI ĀDAI TRŪKST MITRUMA?

Ādai ir daudz funkciju, bet galvenā, protams, ir aizsardzība, kas notiek vairākos līmeņos. Problēmas ar jutību rodas tad, kad ir bojāta otrā aizsargbarjera. Pirmā barjera atrodas uz ādas virsmas. To var nosaukt par dabisko vairogu, ko veido sviedru dziedzeru izdalījumi, ādas tauki, kurus izstrādā tauku dziedzeri un ādas mikrobioma.

Ja āda jau ģenētiski ir plāna un sausa, tai trūkst ādas tauku, tāpēc pirmais aizsargslānis jau apriori ir pavājš. Ja pirmā aizsargbarjera ir bojāta vai novājināta, agresīvie faktori sāk iedarboties uz otro aizsargslāni, to izskalojot. Jutīga āda var būt gan taukaina, gan sausa, gan kombinēta, bet tā vienmēr ir atūdeņota, jo trūkst specifisku lipīdu un no dziļākajiem ādas slāņiem pastiprināti tiek zaudēts mitrums.

Ziemā jūtīgums var parādīties pat bez agresīvo faktoru iedarbības, jo ādas pirmais aizsargslānis nodeldējas un pamazām sāk jukt arī otrais. BIOAPTA itāļu zīmola dermokosmētikas līdzekļi palīdz ne tikai saglabāt ādas dabisko mitrumu visa gada garumā, bet arī uzlabot ādas struktūru un izturību īpaši sausajā un aukstajā ziemas periodā.

BIOAPTA APTATONICO. Maigs, nomierinošs un mitrinošs toniks visiem ādas tipiem. Nesatur spirtu. Piešķir ādai maigumu, svaigumu un vingrumu. Piemīt efektīva, nomierinoša un dziedējoša darbība. Atbrīvo no apsārtumiem. Sagatavo ādu krēma vai dekoratīvās kosmētikas uzklāšanai. Samazina redzamos maisiņus un riņķus zem acīm. Var izmantot kā losjonu pēc skūšanās.

BIOAPTA APTACREAM. Mitrinošs krēms taukainai un kombinētai ādai. Ilgstoši mitrinošs un viegls dienas krēms. Tas ātri uzsūcas neatstājot uz ādas taukainu sajūtu un aizsargā no mitruma zuduma. Piešķir ādai elastību, tvirtumu un sekmē ādas jaunības saglabāšanu.

BIOAPTA APTACREAM PLUS. Mitrinošs krēms sausai un normālai ādai.  Speciālā formula apgādā ādu ar visu nepieciešamo līdzsvara, aizsardzības funkciju un pašregulācijas saglabāšanai. Ilgstoši mitrina un aizsargā no mitruma zuduma. Nomierina un labvēlīgi iedarbojas uz ļoti sausu un sakairinātu ādu. Manāmi samazina un izlīdzina mīmiskās grumbas. Piešķir ādai tonusu, elastību un tvirtumu.

Šo kosmētiku var lietot ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, kuri nereti sastopas ar līdzīga veida ādas problēmām. Tādēļ ieskatāties BIOAPTA atbilstošo līdzekļu piedāvājumā un esiet atbalsts saviem vīriešiem un dodiet veselīgus padomus, lai stiprais dzimums izjūt Jūsu maigās rūpes un rada labsajūtu, ko sniedz vesela āda jebkurā gada laikā.

 

Tavs skaistums vakar, šodien un rīt!

BIOAPTA

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk