Imunitātes stiprināšana

Mūsu imūnsistēma darbojas kā mūsu ķermeņa sargs, aizsargājot to no kaitīgiem spēkiem, no apkārtējās vides, turklāt tā ir ļoti svarīga, pat izšķiroša mūsu izdzīvošanai. Šī aizsardzības sistēma sastāv no dažādiem orgāniem un šūnām. Blakus nervu sistēmai imūnā struktūra ir vissarežģītākā sistēma mūsu ķermenī.

 

Kad mūsu imūnsistēma darbojas pareizi, mēs to nepamanām, lai gan tā strādā visu diennakti, lai saglabātu mūsu veselību. Tomēr, ja mūsu imunitāte ir apdraudēta, tā nevar aizsargāt ķermeni tik pat augstā līmenī no uzbrūkošiem organismiem, un tas mūs apdraud ar infekcijas slimībām, novājinošām slimībām un pat palielina nāves risku. Dažkārt tai ir nepieciešams papildu stimuls, lai varētu cīnīties pret slimībām un saglabātu veselību.

Ja jūs uztraucaties par to, ka šogad neesat pietiekami daudz darījis, lai stiprinātu imūnsistēmu un atvairītu dažādas slimības, tālāk esošie padomi atklās veselības formulu, lai Jūs ātri vien varētu spēcināt imunitāti un atgrieztos lieliskā formā.

 

Pietiekams miega daudzums un samazināts stress

Miega nepietiekamība un stresa pārslodze palielina kortizola hormonu, kura ilgstoša paaugstināšana nomāc imūnsistēmu.

 

Izvairieties no tabakas dūmiem

Tie mazina imūnsistēmas pamataizsardzību, turklāt ikvienam paaugstina bronhīta un pneimonijas risku, kā arī vidusauss infekcijas risku bērniem.

 

Dzeriet mazāk alkohola

Arī pārmērīgs alkohola patēriņš pasliktina imūnsistēmu un palielina risku saslimt ar elpceļu un plaušu infekcijām.

 

Seko līdzi D vitamīna līmenim

Saules gaisma ādā izraisa D vitamīna veidošanos, bet tā kā mūsu platuma grādos šajā periodā saules gaismu pavisam reti sanāk noķert, mūsu organisms neuzņem pietiekami daudz D vitamīnu, un zems D vitamīna līmenis palielina risku saslimt ar elpceļu infekciju. Šajā gadījumā ir vēlams veikt analīzes un konsultēties ar ārstu par nepieciešamo D vitamīna daudzumu tieši Jums, jo D vitamīnu var uzņemt dažādos veidos: D Vitamīni, savukārt ikdienā jāpalielina D vitamīnu saturošu produktu patēriņš, piemēram, iekļaujiet savā ikdienas ēdienkartē treknas zivis, pilngraudu pārslas, liellopu gaļu un olas.

 

Regulāri vingrojiet

Cilvēki, kuri regulāri nodarbojas ar sportu, mēdz dzīvot ilgāku un veselīgāku dzīvi ar mazāk saslimšanas gadījumiem nekā tie, kuri mēdz būt mazkustīgi.

 

Dzeriet tēju

Tēja ir viens no dziedinošākajiem produktiem, ar ko Jūs varat barot ar savu ķermeni. Īpaši dabīgu zāļu tēju izlase šajā gadalaikā sniegs dziedinošu efektu un stiprinās imūnsistēmu. Protams, katrai zāļu tējai piemīt savas ārstnieciskās īpašības.

Imūnsistēmu stiprinoši produkti:

  • Ķiploks

Ķiploks tiek dēvēts par dabīgo antibiotiku, jo tas ir plaša spektra antimikrobiāls līdzeklis un imunitātes stiprinātājs. Tā kā karstums deaktivizē aktīvās sastāvdaļas, pievienojiet to ēdienam tieši pirms pasniegšanas.

  • Ehinācija

Šis maigi smalkais zieds iesaiņo spēcīgu grūdienu mūsu aizsargsistēmas labā. Pētījumi atklāj, ka ehinācijas ekstrakts var palīdzēt novērst saaukstēšanos, kā arī atturēt no atkārtotām infekcijām.

  • Plūškoka ogas

Šīs tumši sarkanās, gandrīz melnās ogas ir daļa no terapeitiskās stratēģijas jau tūkstošiem gadu, un ar labu iemeslu. Plūškoka ogas paver plašu veselības ieguvumu klāstu, taču tās ir īpaši noderīgas, lai palīdzētu organismam cīnīties pret saaukstēšanos, alerģijām un citiem iekaisuma izraisītājiem.

  • Koloidālais sudrabs

Sudrabam ir ilga vēsture kā populāram līdzeklim imūnsistēmas stiprināšanai. Pateicoties savām antimikrobiālajām īpašībām, sudrabs var kavēt baktēriju augšanu dažādos apstākļos, kā rezultātā Jums ir spēcīgāka aizsardzība pret slimībām un citām infekcijām. Viens īsta koloidālā sudraba piliens (iekšķīgā lietošanā) var būtiski ietekmēt jūsu veselību.

  • Ingvers

Ingvers palīdz izjaukt toksīnus, kas uzkrājas jūsu orgānos, pateicoties dabiskajai sasilšanas spējai. Šī garšviela slavena ar vīrusu vai baktēriju izraisītu iekaisuma ārstēšanu.

  • Žeņšeņs

Auga saknēm, stublājiem un lapām ir spēcīgas pretiekaisuma īpašības, kas var palīdzēt jums uzlabot imūnsistēmu un veicināt rezistenci pret infekcijas slimības draudiem.

 

 

Sargā sevi un savu imūnsistēmu, lai tā var pasargāt Tevi!

Saistīti raksti

Aci pret aci

Lasīt vairāk

Celiakijas slimnieki var dzīvot pilnvērtīgu dzīvi

Lasīt vairāk
Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Vienīgais pretsāpju gels ar 12h iedarbību!

Lasīt vairāk