Ko izvēleties jutīgai un alerģiskai ādai

Jutīga āda un alerģiska āda, reaģējot uz gaisa un temperatūras maiņām, ātrāk paliek sārta un sausa, ar laiku var sākt lobīties un pat plaisāt. Gadījumos, kas ādai trūkst mitruma vai ūdens, tā ir dehidrējusies.  Ja ādai trūkst lipīdu vai tauku, tā ir sausa.

Tādēļ, par ādas tonusu un elastību rūpējas ādas šūnās esošais lipīdu slānis, kas stiprina un padara to izturīgāku pret ārējās vides faktoriem, kā arī normalizē ādas dabīgo miklofloru. Bet ar to vien nepietiek! Tādēļ, ir jāizvēlas pareizi un saudzīgi kopšanas līdzekļi, kas palīdzēs ādai justies labi. Lai stiprinātu ādas aizsardzību, ikdienā ieteicams ādu kopt ar jutīgai un alerģiskai ādai domātiem krēmiem vai losjoniem.

Svarīgi šādas ādas kopšanā ir pareiza tās attīrīšana, mitrināšana un barošana. Lai attīrītu ādu, jāizvēlas maigi attīroši līdzekļi, piemēram, šķidrās ziepes, kas domātas jutīgas ādas kopšanai un attīrīšanai. Šiem līdzekļiem noteikti ir jābūt ar neitrālu pH 5.5, kas atbilst veselas ādas dabiskajam pH līmenim. Svarīgi ir arī atcerēties, ka ikdienā saskaroties ar drēbēm, ko valkājam, jutīgai ādai var rasties arī reakcija pret to. Tāpēc veļas un trauku mazgāšanai ir jāpievērš sevišķa uzmanība. Arī zīdaiņiem un maziem bērniem var būt īpaši jutīga āda, un ir svarīgi, kā ir pasargāta to āda. LV piedāvā nealerģiskus veļas mazgājamos līdzekļus, bez pievienotām smaržvielām, ar katram produktam attiecīgo pH veselīgu līmeni – gan pulverus, gan šķidros gēlus, kas pilnīgi tīri izmazgās veļu un neizraisīs alerģisku reakciju.

Rūpējoties par sejas un ķermeņa ādas veselību, droša izvēle ir aptiekās iegādātā sejas un ķermeņa kopšanas kosmētika LV. Tās sastāvā ir allantoins un bisabolols, kas nomierina ādu, samazina iekaisumu, kairinājumu, veicina dzīšanas procesu un šūnu atjaunošanos. Šī sviests, kas iegūst no Āfrikas sviesta koka augļa sēklām, mitrina ādu, kā arī to uzskata arī par dabīgu mitrinošo faktoru (NMF), kas atjauno un veido arī tauku aizsargslāni, veicina dzīšanu, ādas atjaunošanos un mazina kairinājumu. Kosmētiskie un mājsaimnieciskie LV līdzekļi ir maigi, bet efektīvi, nesatur silikonus, parabēnus, ir bez smaržvielām un bez krāsvielām. Tie ir piemēroti ļoti jutīgas un alerģiskas ķermeņa ādas kopšanai visai ģimenei.

LV ādas kopšanas kosmētiskajā līnijā ir ļoti liels preču klāsts katram ģimenes loceklim, lai apmierinātu katru vajadzību.

Izvēlaties LV produkciju visai ģimenei. 0% krāsvielu. 0% smaržvielu. 100% efektivitāte. Somijas kvalitāte.

0% smaržvielu

0% krāsvielu

100% EFEKTIVITĀTE 

PIEMĒROTI VISAI ĢIMENEI. RAŽOTI SOMIJĀ.

* Izstrādāti sadarbībā ar Somijas Astmas un alerģijas asociāciju.

Raksts tapis sadarbībā ar LV zīmolu.

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk