Kosmētika ar efektu, kāds ir ārstēšanai ar zālēm

Kosmētika ar efektu, kāds ir ārstēšanai ar zālēm

Raksts tapis, konsultējoties ar VC4 Dermatoloģi Lindu Kapteini - Veitu

Skaista āda ir vesela āda

Dermatoloģiskā kosmētika (turpmāk – dermokosmētika) ir divu vārdu salikums: “derma” jeb āda un “kosmētika” jeb līdzekļi, kas palīdz uzlabot ādas izskatu. Dermokosmētika ir kā divi vienā - skaistums un veselība. Tā sniedz labumu gan ādai, gan tās izskatam, tomēr ne vienkārši nomaskējot ādas nepilnības, bet gan palīdzot tikt galā ar noteiktām ādas problēmām, kas ietekmē ādas izskatu.

Inovācijas ādas veselības jomā

Vēl vairāk, dermokosmētika ir līdzekļi, kas, pateicoties arvien pieaugošajām zināšanām par ādu un moderno tehnoloģiju iespējām, spēj iedarboties uz ādas dziļākiem slāņiem, lai novērstu problēmas tur, kur tās ādā ir radušās, un nepieļautu problēmu progresēšanu vai pat atkārtotu to atgriešanos. Te minamas tādas ādas veselības problēmas kā akne, apsārtums, pigmentācijas plankumi, ādas lobīšanās, nieze un citas, kurām ir vērā ņemama ietekme gan uz cilvēka dzīves kvalitāti, gan izskatu.

Droša un kvalitatīva kosmētika

Protams, dermokosmētiku, galvenokārt, varam iegādāties aptiekās. Nav jābaidās ikdienā lietot šo kosmētiku, kas jau tik ļoti pietuvinājusies zāļu iedarbībai. Gluži otrādi:

  • dermokosmētikas sastāvos izmanto maksimāli tīras un kvalitatīvas aktīvās sastāvdaļas
  • visbiežāk tie ir līdzekļi, kas piemēroti arī jutīgai un reaģējošai ādai
  • tie nesatur fenoksietanolu un parabēnus, kā arī citas potenciāli kaitīgas vielas
  • to sastāvā izmantoti patentēti kompleksi ar augstākas koncentrācijas aktīvajām sastāvdaļām, tāpēc tie ir efektīvāki
  • pārsvarā tiek izmantotas dabiskas sastāvdaļas, kurām ir zinātniski pierādīta iedarbība vai arī biomimētiskas sintētiskas sastāvdaļas, kas imitē dabiskos ādas procesus
  • tie ar klīniski pierādītu precizitāti spēj nodrošināt vēlamo rezultātu uz ādas

Dermokosmētika ir plaši pieejama un to ir vienkārši lietot mājas apstākļos, sekojot līdzi visām uz iepakojuma dotajām norādēm vai speciālista ieteikumiem.

Labs piemērs – ISISPHARMA kosmētika

Viens no dermokosmētikas zīmoliem, ko iesaka farmaceiti un dermatologi vairāk nekā 80 pasaules valstīs, ir pirms 35 gadiem Francijā radītais ISISPHARMA zīmols. To sākam iepazīt arī Latvijā! Šis zīmols neapšaubāmi ir līderis pigmentācijas problēmu, apsārtušas ādas, aknes un sausas - atopiskas ādas ikdienas kopšanā.

ISISPHARMA laboratorija pasaulē ir līderpozīcijās tieši savu dermokosmētisko līdzekļu iedarbības dēļ, jo šos kosmētiskos līdzekļus iedarbības ziņā var salīdzināt pat ar ierastajiem ārstēšanas līdzekļiem, piemēram, tādu ādas problēmu risināšanā, kā:

Hiperpigmentācija – Neotone Serum serums kopā ar Neotone Radiance SPF50+ aizsargfluīdu – šī “zvaigžņu pārīša” iedarbība ir klīniski pierādīta kā efektīvāka, salīdzinot ar klasiski pigmentācijas ārstēšanā izmantoto 4% hidrohinonu, un Neotone drīkst izmantot ilgstoši, līdz sasniegts vēlamais rezultāts, jo tā panesība uz ādas ir nevainojama.

Rozācija – Metroruboril A.Z. krēms, kura sastāvā ir 15% azelaīnskābe, smagas rozācijas izraisītam ādas iekaisumam ir iedarbīgāks par klasiski rozācijas ārstēšanā izmantoto metronidazolu 0.75% koncentrācijā, turklāt tā sastāvā klāt ir arī ādu remdējošas un atjaunojošas sastāvdaļas, kas nodrošina tūlītēju ādas komforta atjaunošanu.

Kas meklēt, tas atrod

Noteikti ir vērts turpināt iepazīt dermokosmētikas klāstu aptiekās un neskaidrību gadījumos konsultēties ar savu dermatologu vai farmaceitu. Un ziniet, dažkārt tieši aiz ārēji neievērojama iepakojuma atradīsiet visekskluzīvākos un iedarbīgākos ādas kopšanas līdzekļus, kas spēj sniegt atvieglojumu Jūsu ādai tās grūtību brīžos!

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk