La Roche-Posay Lipikar ādas kopšanas produkti ādai ar tendenci uz atopisko dermatītu

La Roche-Posay Lipikar ādas kopšanas produkti ādai ar tendenci uz atopisko dermatītu

Atopiskais dermatīts jeb atopiskā ekzēma ir ādas problēma, kas izpaužas kā sārta, sausa, saplaisājusi āda, kas lobās. Tā ir hroniski noritoša slimība, un to bieži novēro ģimenēs, kurās ir jau citas atopiskas jeb alerģiskas saslimšanas, piemēram, bronhiālā astma, alerģisks rinokonjunktivīts u.c. Pacientu dzīves kvalitāte tiek traucēta, jo slimība rada ādas niezi un sāpes. Ārstēšanā tiek izmantoti gan lokālie, gan sistēmiskie medikamenti, bet viens no pamatnoteikumiem, lai izvairītos no slimības uzliesmojumiem, ir lietot ādu mitrinošos līdzekļus jeb emolientus. Iesakām izvēlēties La Roche-Posay Lipikar līniju, kas radīta cilvēkiem ar sausu un ļoti sausu ādu ar tendenci uz atopiju. Lipikar AP+ produkti atjauno un stabilizē ādas mikrobioma līdzsvaru, aizkavē kairinājumu un niezi, atjauno un stiprina ādas aizsargbarjeru. Visi Lipikar produkti nomierina un mitrina jutīgu ādu, un ir hipoalerģiski.

Lipikar produktu formulās viena no galvenajām sastāvdaļām ir Šī sviests, tas palīdz atjaunot ādas aizsargbarjeru. Produkti satur arī niacinamīdu – tā ir nomierinoša aktīvā sastāvdaļa, kas mazina kairinājumu, niezi un apsārtumu. Savukārt AQUA POSAE FILIFORMIS ir ekskluzīva La Roche-Posay patentēta sastāvdaļa, kas atjauno un stabilizē ādas mikrobioma līdzsvaru, palīdz aizsargāt un atjaunot ādas aizsargbarjeru. Tāpat, Lipikar produktu sastāvā ir La Roche-Posay termālā avota ūdens, kam piemīt ādu nomierinošas un aizsargājošas funkcijas.

Ādas kopšanai, kairinājuma un niezes samazināšanai izvēlieties Lipikar ādas kopšanas rutīnu. Kā pirmo soli, ādas attīrīšanai, izvēlieties LIPIKAR SYNDET AP+ lipīdus papildinošu, maigi attīrošu mazgāšanās krēmu, LIPIKAR AP+ lipīdus papildinošu attīrošo mazgāšanās eļļu vai LIPIKAR ādu nomierinošu un aizsargājošu dušas želeju visai ģimenei. Kā otro soli izvēlieties lipīdus papildinošo LIPIKAR BAUME AP+M ķermeņa balzamu, kam piemīt bagātīga tekstūra un kas piemērots arī ādai ar tendenci uz atopisko dermatītu, vai arī Lipikar pieniņu – ķermeņa losjonu, kas nodrošina 48h mitrināšanu un nodrošina ilgstošu komfortu sausai, trauslai un jutīgai ādai.

Lipikar līnijas produkti rūpējas par izcilu drošību, tādēļ ir piemēroti jaundzimušajiem, zīdaiņiem, bērniem un arī pieaugušajiem.

 

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk