SOS! Sausa āda ziemā!

Apsārtums, savelkoša sajūta, nieze un pastiprināta ādas slāņošanās- tāda ir ikdiena cilvēkiem, kad iestājas auksto mēnešu  sezona. Rudens, ziema un agrs pavasaris ar nokrišņu un vēja ietekmi maina ikviena cilvēka ādas stāvokli, taču īpašas raizes un nepatīkamas izjūtas ir tiem, kam ir sausa āda.

Kā pareizi rūpēties par ādu ziemas mēnešos un kā novērst sarežģījumus, kas rodas aukstuma dēļ, skaidro BIOAPTA dermokosmētikas zīmols.

 

Atpazīsti savu ādas tipu.

Lai precīzi noteiktu savu ādas tipu ir jāvērš uzmanība tās mitrumam, tauku sastāvam, asinscirkulācijas un asinsvadu izvietojumam, kā arī ārējās ādas kārtas biezumam. To var noteikt arī mājas apstākļos. Nosacīti izšķir sausu, normālu, taukainu un kombinētu ( jauktu) ādas tipu. Lai noteiktu, kāds ir Jūsu āda tips, nomazgājiet  un nosusiniet sejas ādu un tad pie sejas ādas- pie deguna, pieres, zoda, vaigiem, viegli piespiediet papīra salveti vai spogulīti. Ja uz salvetes vai spoguļa virsmas parādās taukains nospiedums, tas nozīmē, ka šajā vietā sejas āda ir taukaina, bet pārējās vietās tā var būt normāla un taukainus nospiedumus neatstāj. Šajā gadījuma tā būs jaukta tipa āda. Savukārt, ja uz salvetes vai spogulīša neredz nekādus nospiedumus, bet novērojat, ka āda bieži lobās, tad viss ticamāk Jums ir sausa tipa āda.

 

Galvenie principi ādas kopšanā.

Kad esat noskaidrojuši, kāds ir Jūsu ādas tips, nākamais solis ir kopt ādu atbilstoši tās tipam.

 

Vēja brāzmas ietekmē ādu, jo tajā veidojas mikroskopiski bojājumi, kas var radīt nepatīkamu sajūtu, pie tam, āda var sākt lobīties. Lai šos riskus pēc iespējas mazinātu, sejas āda ir jābaro un jāaizsargā no aukstuma ietekmes, lietojot tam specialus līdzekļus. Iesakām APTACREAM- Mitrinošs krēms taukainai un kombinētai ādai. Tas ir ilgstoši mitrinošs un viegls dienas krēms. Tas ātri uzsūcas neatstājot uz ādas taukainu sajūtu un aizsargā no mitruma zuduma. Piešķir ādai elastību, tvirtumu un sekmē ādas jaunības saglabāšanu. Satur hitozānu, glicerīnu, hidrolizētu elastīnu, oligopeptīdu-5 un zemesriekstu eļļu. Izolējošais UVB filtrs aizsargā no saulesstaru iedarbības. Lielisks dekoratīvās kosmētikas pamats.

Iestājoties vēsajam gadalaikam, it īpaši ziemai, āda piedzīvo stresu. Tā pastiprināti atūdeņojas un kļūst sausāka. Cilvēki, kuriem arī citos gadalaikos ir sausa un jutīga āda, ziemā, kad temperatūras stabiņš noslīd zem nulles, parādās nokrišņi un stiprāk pūš brāzmains vējš, izjūt pastiprinātu diskomfortu- savelkošu sajūtu, apsārtumu, niezi. Šādos gadījumos iesakām lietot APTACREAM PLUS- Mitrinošs krēms sausai un normālai ādai.  Tas ir dziļas iedarbības mitrinošs dienas krēms ar vieglu, samtainu un maigu konsistenci. Speciālā formula apgādā ādu ar visu nepieciešamo līdzsvara, aizsardzības funkciju un pašregulācijas saglabāšanai. Satur reducēto skvalēnu, zemesriekstu eļļu un saulespuķu sēklu eļļu, kā arī hitozānu, glicerīnu, oligopeptīdu-5 un savvaļas burkāna sēklu ekstraktu. Ilgstoši mitrina un aizsargā no mitruma zuduma. Nomierina un labvēlīgi iedarbojas uz ļoti sausu un sakairinātu ādu. Manāmi samazina un izlīdzina mīmiskās grumbas. Piešķir ādai tonusu, elastību un tvirtumu. Neitralizē brīvo radikāļu iedarbību. Izolējošais UVB filtrs aizsargā no saulesstaru iedarbības. Var būt  dekoratīvās kosmētikas pamats.

Aukstajos gada mēnešos āda ir jābaro. Jāvērš uzmanība, ka pirms dodaties ārā, pēc krēma uzklāšanas tam ir jāļauj iedarboties vismaz 20 minūtes. No vēja un nokrišņu iedarbības labi pasargā kosmētiskie līdzekļi ar dabiskajām taukvielām. APTADERM- Barojošs krēms sejai ar aktīvām vielām, kas nodrošina intensīvu sausas un kairinātas ādas kopšanu, būs piemērots Latvijas ziemīgajiem laika apstākļiem. Tas atjauno dabisko epidermas hidrolipīdu līdzsvaru. Uzlabo ādas aizsargspējas. Kalpo kā efektīvs ādas pretnovecošanās līdzeklis, barojot, mitrinot un reģenerējot to. Padara ādu jūtami gludāku, elastīgāku un tvirtāku. Satur reducēto skvalēnu, zemesriekstu eļļu un saulespuķu sēklu eļļu, kā arī hidrolizētu elastīnu, glicerīnu un un hitozānu, Е vitamīnu un savvaļas burkāna sēklu ekstraktu. Iesaka lietot pārmaiņus ar Apta-aging 1 vai Apta-aging 2 krēmu. Lielisks nakts krēms.

Par ādu un tās veselību jāsāk rūpēties jaunībā. Ja laicīgi pievērš uzmanību tās īpašībām un prasībām, tad mazāk  saskarsieties ar grumbu un citu ādas problēmu radītām neērtībām, kuras rodas laikam ejot. Tādēļ, ja esat vecuma kategorijā no 18 līdz 35 gadiem, iesakām Jums vieglu, zīdainu APTA-AGING 1- emulsiju, kas ir izstrādāta ņemot vērā galvenos ādas novecošanās profilakses zinātniskos kritērijus. Efektīvs līdzeklis ar augstām ādas barošanas spējām un aizsardzības līmeni. Satur reducēto skvalēnu, sezama, zemesriekstu un rīcineļļas, nepārziepojamo olīvu, sojas un kviešu graudu asnu eļļu, kā arī hitozānu, glicerīnu, oligopeptīdu-5 un bišu ziedputekšņu ekstraktu. Iesaka izmantot kā 1 mēneša kursu 4-5 reizes gadā, pārmaiņus ar Aptaderm barojošo krēmu.

Dažkārt, aukstajos mēnešos, var novērot izteiktu ādas apsārtumu, īpaši vaigu un deguna rajonā. Tam var būt dažādi iemesli, piemēram, izteiktas temperatūra maiņas, kad no ielas mīnuss grādiem dodamies iekštelpās, kurās parasti ir vairāk kā plus 20 grādi.  Šo ādas krāsu maiņu un pigmentāciju ietekmē arī daudzi citi faktori,  kā arī ar novecošanu saistīti iemesli. Tādos gadījumos, lai problēmas novēršanas efekts būtu ilglaicīgs, parasti nepieciešami kosmētiskie kursi, kurus atkārto periodiski, piemēram, ar viena mēneša intervālu. Ļoti būtiski ir lietot speciālus sejas kopšanas līdzekļus, kas nomierina jutīgu ādu un apsārtušu seju. Iesakām  APTA-AGING 2- Pretgrumbu emulsija. Ja esat  vecuma kategorijā 35 +, tad iesakām, vieglu, zīdainu pretgrumbu emulsiju, kas ir izstrādāta, ņemot vērā galvenos ādas novecošanās profilakses zinātniskos kritērijus. Efektīvs līdzeklis ar augstām ādas barošanas spējām un aizsardzības līmeni. Stimulē ādas dabiskās atjaunošanās procesu, uzlabo ādas krāsu, struktūru un reljefu. Novērš vecuma pigmentu plankumu rašanos. Sekmē vecuma grumbu izlīdzināšanos un padara ādu maigu, gludu un zīdainu. Satur reducēto skvalēnu, sezama, zemesriekstu un rīcineļļas, nepārziepojamo olīvu, sojas un kviešu graudu asnu eļļu, kā arī hitozānu, glicerīnu, oligopeptīdu-5 un bišu ziedputekšņu ekstraktu. Iesaka izmantot kā 1 mēneša kursu 4-5 reizes gadā, pārmaiņus ar Aptaderm barojošo krēmu.

Šo kosmētiku var lietot ne tikai sievietes, bet arī vīrieši, kuri nereti sastopas ar līdzīga veida ādas problēmām. Tādēļ, smeļaties padomus no BIOAPTA ieteikumiem un esiet atbalsts saviem vīriešiem un dodiet veselīgus padomus, lai stiprais dzimums izjūt Jūsu maigās rūpes un rada labsajūtu, ko sniedz vesela āda.

 

Tavs skaistums vakar, šodien un rīt!

BIOAPTA

www.bioapta.lv

Saistīti raksti

Nesvīsti pat karstā laikā!

Lasīt vairāk

Kā sagatavot ādu rudenim!

Lasīt vairāk
Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Uzzini par DSD matu kosmētikas unikālajām īpašībām!

Lasīt vairāk